Urpon Krok Urpon Harald

Ykä Uralin Pyry

Urpon Olof Soidinahon Pyryn Puhti

 Mäntykallion Nestori Riistavietin Jätkä

Katajatöyrän Hilla Katajatöyrän Igor

Pillstean Peku Suojarannan Vitim

Nuoska Jesse

  1.   305/1        Urpon Krok, FI54879/14                                        M-16                   Om. Teuvo Hiltunen, Juuka
  2.   305/1        Urpon Harald, FI18572/12                                     188p                    Om. Oiva Vattulainen, Ahmovaara                 
  3.   305/1        Ykä, FI23096/10                                                   186p                   Om. Risto Matero, Rovaniemi                          
  4.   305/1        Uralin Pyry, FI19332/12                                         182,5p                Om. Heikki Rahikainen, Mikkeli                        
  5.   305/1        Urpon Olof, FI18575/12                                         180p                   Om. Jari Nevalainen ja Timo Tanskanen       
  6.   305/1        Soidinahon Pyryn Puhti, FI56278/15                        179,5p                Om. Ilkka Paalanen, Rovaniemi                        
  7.   305/1        Mäntykallion Nestori, FI12607/11                            179,5p                Om. Mikko Soudunsaari, Posio                         
  8.   305/1        Riistavietin Jätkä, FI22717/14                                 179p                   Om. Sami Front, Kemijärvi
  9.   305/2        Katajatöyrän Hilla, FI18596/14                                177,5p                Om. Juha Kotiranta, Mieto
  10.  305/1        Katajatöyrän Igor, FI17415/15                               177p                   Om. Ari Takanen, Sievi             
  11.  305/1        Pilistean Peku, FI10528/09                                    177p                    Om. Simo Moilanen, Taivalkoski                      
  12.  305/1        Suojarannan Vitim, FI56021/15                              176p                    Om. Kai Kemppainen, Taivalkoski                   
  13.  305/1        Nuoska, FI54879/14                                              175,5p                 Om. Bertel Häggblom, Vörå  
  14.  306/1        Jesse , FI38136/09 (kiintiöpaikka)                           86,5p                   Om. Pasi ja Heidi Julkunen, Runni

Varalle

1. 305/1        Huntersheart Hercules, FI10779/16                        169,5p                 Om. Anna Enges, Raikuu                                     

2. 305/1        Felix, FI27988/13                                                 168,5p                 Om. Jouko Rissanen, Lieksa  

3. 305/1        Wawing Tails Jabar, FI19813/14                             167p                   Om. Jarkko Arola, Posio          

 

© Suomen Laikajärjestö